جنوب سرویس

تعمیر کولر گازی در اهواز

کولرگازی یکی از سیستم‌های تهویه مطبوع بوده که طرفداران بسیاری دارد. در بسیاری از مناطق این دستگاه یکی از اجزاء اصلی و لازم برای زندگی می‌باشد. از این رو تعمیرات و ارائه خدمات پس از فروش آن یکی از ملزمات می‌باشد. لازم به ذکر است که تمامی متخصصان مجرب حنوب سرویس، دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط تولیدکنندگان مطرح کولر گازی را با موفقیت گذرانده و گواهینامه‌های معتبر مربوطه را دریافت کرده‌اند. تعمیر لوازم خانگی در اهواز را با بهترین کیفیت انجام میدهیم.

تعمیر کولر گازی در اهواز

تکمیل فرم درخواست تعمیر کولر گازی در اهواز

برندهای تعمیر کولر گازی

ال جی
تعمیر کولر گازی ال‌جی در اهواز
هایسنس
تعمیر کولر گازی هایسنس در اهواز
مدیا
تعمیر کولر گازی مدیا در اهواز
گری
تعمیر کولر گازی گری در اهواز
ثبت درخواست توسط شما
ثبت درخواست توسط شما

درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید .

هماهنگی کارشناسان با شما
هماهنگی کارشناسان با شما

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان  با شما تماس خواهند گرفت.

مراجعه کارشناس و اعلام هزینه
مراجعه کارشناس و اعلام هزینه
دستگاه شما توسط کارشناس بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.
تست دستگاه و پایان سفارش مشتری
تست دستگاه و پایان سفارش

دستگاه به صورت کامل تست شده و صحیح سالم تحویل شما خواهد گردید.

پرسش‌های متداول

جنوب سرویس سامانه ارائه خدمات (سایت تعمیر لوازم خانگی) در محل است که کلیه خدمات عمومی و تخصصی را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

  • گارانتی خدمات
  • سرویس در محل
  • مشاوره و پشتیبانی تلفنی
  • سرویس و تعمیر تخصصی
  • انجام خدمات در زمان دلخواه شما

جنوب سرویس در حال حاضر فقط در شهر اهواز خدمت‌رسانی می‌کند.

  • مشکلات مشتریان را با خدمات سریع، بر‌طرف می‌کنند.
  • کارشناسان، مشکل دستگاه‌های مشتریان را در محل رفع می‌کنند.
  • مرکز ارتباطات جنوب سرویس همواره پاسخگوی مشتریان است.
  • کارشناسان حرفه‌ای، آموزش‌دیده و دارای گواهینامه فنی را اعزام می‌کند. 

عناوین محتوا

مرکز تعمیرات جنوب سرویس با دارا بودن بیش از ده تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات انواع کولرگازی با استفاده از قطعات اورجینال در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشد. تیم جنوب سرویس تعمیرات کولرگازی در اهواز را به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی و تعمیر انجام می‌دهد. در صورت مشکل در کولرگازی خود می‌توانید خیلی سریع با شماره تلفن 09163190478 به صوررت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.

تماس با تیم متخصص جنوب سرویس

تعمیر کولرگازی در اهواز

جنوب سرویس دارای تیم مشاوره فعال می‌باشد که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی کولرگازی‌های زیر ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و انجام دهد. در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به متخصص تعمیرکار کولرگازی داشته باشد، تیم حرفه‌ای و متخصص جنوب سرویس در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر کولرگازی در اهواز را انجام می‌دهند.

تعمیر کولرگازی در اهواز

تعمیر انواع برندهای کولرگازی در اهواز

ما همواره می‌کوشیم تا تمام خدمات و تعمیرات دستگاه شما را عیب‌یابی و به صورت حرفه‌ای در محل و منزل شما به بهترین شکل به پایان برسانیم. سعی ما این است که تا جایی که نیاز است از حمل و نقل دستگاه شما به کارگاه تخصصی پرهیز کنیم. ولی در عین حال برای حفظ امنیت دستگاه شما در موارد خاص انتقال آن به کارگاه قطعا بهترین گزینه می‌باشد.
تمام تعمیرات کولرگازی شما از قبیل تعویض برد، تعویض فیلترهای داخلی و خارجی، سرویس کامل، تعویض پمپ خروجی، خرابی دریافت کننده سیگنال، مشکلی از قبیل عدم سرمایش یا گرمایش و تعویض قطعات مرتبط با دستگاه شما در منزل شما انجام خواهد گرفت.

تعمیر انواع برندهای کولرگازی

خدمات تعمیر کولرگازی در اهواز

برای خدمات تعمیر کولرگازی در اهواز از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید

ضمانت خدمات جنوب سرویس

مرکز تعمیرات جنوب سرویس با ارائه بهترین کیفیت خدمات در اهواز کار خود را با اطمینان کامل ضمانت می کند. در عین حال برای اطمینان و آرامش خاطر شما تمام خدمات خود را به مدت 60 روز گارانتی خواهد کرد و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی بعد از اتمام خدمات برای شما وجود نخواهد داشت.

قطعات اورجینال و اصلی

اگر کولرگازی یا دستگاه سیستم تهویه شما بعد از بررسی توسط تکنسین نیاز به تعویض قطعه‌ای داشته باشد، جنوب سرویس بهترین قطعه موجود در کشور با اصالت و کیفیت اصلی برای شما فراهم خواهد کرد و دستگاه شما به هیچ عنوان از حیث تعویض قطعه افت کیفیت نخواهد داشت.

اعزام سریع کارشناس

بعد از ثبت سفارش خدمات در سایت جنوب سرویس در کوتاه‌ترین زمان تکنسین متخصص کولرگازی با شما تماس و در محل حضور خواهد یافت.

چرا جنوب سرویس را به عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیرات کولر گازی در اهواز انتخاب کنیم؟

تماس با تیم متخصص جنوب سرویس

سوالات متداول

میانگین دستمزد رفع عیب از 150 هزار تومان شروع می‌شود.

جنوب سرویس تعمیرکار کولرگاری در اهواز و حومه می‌باشد.

در صورتی که مشکل فنی نباشد و یا نیاز به تعویض و تعمیر نباشد می‌توانید.

صدای آزار دهنده و غیرمعمولی کولرگازی یکی از رایج‌ترین مشکلات این وسیله می‌باشد، اشکال در یونیت داخلی و یا یونیت خارجی از دلایل اصلی سر و صدای عجیب در کولرگازی می‌باشد، معمولا مواردی همچون اشکال در فن یونیت داخلی، شل شدن پایه‌های کمپرسور کولرگازی یا بالانس نبودن فن یونیت خارجی از دلایل صدای غیر معمولی و لرزش کولر گازی می‌باشد.

کولر گازی می_لرزد و یا صدای معمولی ندارد چه کاری باید انجام دهم؟

در صورتی که فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی‌کند، فیلتر هوای دستگاه را بررسی کنید، در صورتی که فن با شی‌ای مسدود شده است، انسداد آن را برطرف کنید.

در صورتی که کولرگازی شما روشن می‌شود ولی باد خنک ندارد ترموستات دستگاه را بررسی کرده و از تنظیم صحیح آن مطمئن شوید، در صورتی که ترموستات مشکلی ندارد ممکن است انسداد فیلتر هوای کولرگازی باعث خنک نبودن گاز کولر گازی می‌شود، ایراد و خرابی در فن و مشکل در چرخیدن فن از دیگر دلایل خنک نکردن باد کولر گازی می‌باشد.

ایراد و اختلال در عملکرد قطعاتی همچون کمپرسور، ترموستات، برد کولرگازی و کثیفی فیلترها از مهم‌ترین دلایل خاموش شدن ناگهانی کولر گازی می‌باشد.

در صورتی که کولرگازیتان نشتی دارد مسیر تخلیه آب را بررسی کرده و در صورت انسداد، آن را بر طرف کنید، شکستن پمپ فشرده دستگاه یا زنگ زدگی تشت تخلیه کولرگازی از دیگر دلایل نشتی آب از این دستگاه است، در صورتی که در دستگاهتان این مشکل را مشاهده کرده‌اید، با ما تماس بگیرید.

تماس با تیم متخصص جنوب سرویس

در صورتی که کولرگازیتان خاموش نمی‌شود، لازم است که سنسورها و همچنین ترموستات کولر گازی توسط تکنسین بررسی شوند.

هنگامی که شما درخواست تکنیسین می‌کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می‌کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه‌ای اعزام می‌گردد.

اگر کولرگازی شما باد گرم می‌زند به معنای آن است که شارژ گاز کولرگازی شما خالی شده است. اگر به تازگی کولرگازی را شارژ گاز کرده‌اید احتمالا مشکل کمپرسور کولرگازی می‌باشد. از دیگر دلایل آن وجود مشکل در فیلتر هوا و یا فن کولرگازی نیز می‌باشد. البته باد گرم کولرگازی می‌تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد که  می‌توانید با تعمیر کولرگازی خود از مشاوره رایگان جنوب سرویس برای فهمیدن دلیل این مشکل نیز استفاده نمایید.

بوی سوختگی کولرگازی اگر از خود کولرگازی باشد مربوط به نیم سوز شدن و عدم کارکرد درست کمپرسور کولر گازی می‌باشد و اگر از اپراتور بیرونی کولر گازی باشد مربوط به سوختگی فن آن می‌باشد که در هر صورت می‌بایست برای تعمیر کولرگازی با تعمیر کار کولر گازی تماس گرفت.

برای خدمات تعمیر کولرگازی در اهواز از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید